Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faktura VAT
#1
"Sprzedawca ma 90 dni na wystawienie faktury VAT na żądanie klienta. Jeśli sprzedawca odmawia wystawienia faktury, można mu zagrozić interwencją w urzędzie skarbowym. Jeśli upłynie 90 dni, od dobrej woli sprzedawcy zależy, czy wystawi klientowi fakturę VAT, ale przepisy dają mu możliwość wystawienia tego dokumentu nawet po tak długim czasie"[/size]


[size=medium]AT napisałeś, że 3 miesiące po nie ma możliwości proszę bardzo skopiowałem Ci tutaj fragment Smile Dodam również iż wcześniej żądałem w styczniu wystawienia faktury której nie otrzymałem także nadal czekam nie będę kontaktował się z żadnym krokodylem, bo to Ty jesteś głównym adminem i tutaj odpowiadasz za wszystko. Więc to od Ciebie żądam tego i się kontaktuj sam z nimi. Dziękuję za uwagę na fakturę oczekuję. Zresztą mam zescreenowane moje żądanie faktury ze stycznia roku bieżącego Smile a sprawdziłem wyciąg konta to moje żądanie pokrywało się z przelewem na grę Smile (zmieściłem się w 90 dniach) i do dziś dnia czekam spokojnie.
 
#2
a tak wg. to kiedy ostatni raz kupowałeś za przelew bo z tego co pamiętam to już od dawna ta forma zakupy nie jest możliwa
 
#3
Ostatni raz PP za zakup dostałeś 2014-02-28 17:08:22, więc sobie sam policz kiedy minęło 90 dni.

P.S
Zły dział - przenoszę do KOSZA
 
#4
Mariuszyn, dokładnie to brzmi:
paragraf 1:
"Jeżeli z odrębnych przepisów nie wynika obowiązek wystawienia faktury, podatnicy prowadzący działalność gospodarczą są obowiązani, na żądanie kupującego lub usługobiorcy, wystawić rachunek potwierdzający dokonanie sprzedaży lub wykonanie usługi."
paragraf 5:
" Podatnik nie ma obowiązku wystawienia rachunku, jeżeli żądanie zostało zgłoszone po upływie 3 miesięcy od dnia wydania towaru lub wykonania usługi."
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości