Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba sie?
Ankieta jest zamknięta.
Super
28.57%
2 28.57%
Lipa
71.43%
5 71.43%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event
#1
Id/Nick: 716?Seasi
Pomysł: Organizowanie bardziej profesjonalnych eventówSmile
Cel: Celem tego pomysłu jest zaangażowanie większej ilośći graczy w dodatkowe rywalizacje, nie będące na skocznieSmileAktualnie eventy odbywaja sie na chacie w sposob dla kazdego znany. Proponuje zorganizowac eventy bardziej wymagajace niz jak najszybsze wyszukanie w google odpowiedz i wypisanie jej. Taki event moglby trwac 3-4 dni i potem podsumowanie z nagrodami.
Zalety: Przyciagniecie wiekszej liczby graczy, mozliwosc wykazania ie graczy w innej dziedzinie
Wady: Brak
 
#2
A masz jakiś pomysł na taki kilkudniowy event ?
 
#3
Oczywiście, że mam mnóstwoSmile. Ale póki co nie zdradzę
 
#4
poprę pomysł jak poznam konkrety bo na razie to nic nie wiem
 
#5
Tak jak podałem powyżej byłaby to zaraz możliwość pokazania się z innej strony. Przykładowo jeden konkurs polegałby na ułożeniu najbardziej niewiarygodnej historii o skoczku, który mając talent lecz nie posiadając pieniędzy został najlepszym skoczkiem na świcieBig Grin. Drugi mógłby być z innej dziedziny, np. stworzenie własnych avatarów dla sponsorów, tzn najlepsze logo nowego sponsora(pierwsza piątka nagrody). Coś w tym rodzaju myśle że byłoby ciekaweSmile
 
#6
Jestem na nie ! Smile Mi się podoba tak jak jest .
 
#7
A mi się podoba ten pomysł, ale mogłoby być tak, że ten event byłby dla całego klubu bo wtedy budowałby umiejętność współpracy Wink
 
#8
Żadne zasady nie zostały ustalone więc dobry pomysłSmile
 
#9
Te eventy które ty proponujesz mogły by być organizwone raz na tydzień lub dwa ale te co teraz są niech zostaną Wink
 
#10
Ja nie powiedziałem ze te na chacie maja przestać istnieć, ani nie powiedziałem że te będą codziennie. Właśnie jedna z zalet to dłuższy czas ich trwania
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości