Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MC
#1
Witam Smile Nie wiedziałem w jakim dziale napisać , więc napisałem w ,,dyskusje na temat gry ''
Dziś mija 7 dni odkąd zostałem Moderatorem Czatu .

Chcę was spytać .... Czy dobrze wykonuję swoje obowiązki ? Czy nie macie do mnie żadnych zastrzeżeń ?
Odpowiedzcie mi , to dla mnie ważne , jeśli macie zastrzeżenia napiszcie o co chodzi .

Mam nadzieję , że zostanę z wami jak najdłużej bo bardzo przyjemnie się z wami pracuje Smile
 
#2
Narazie nie mam większych zastrzeżeń sumiennie według mnie wykonujesz swoją pracę. 3maj sięSmile
 
#3
Osobiście uważam że moderatorów wystarczy dwóch. Jest ich znacznie za dużoSmile. Codziennie na 10 osób widocznych na czacie jest 5 moderatorów i 2 adminów. To chyba przesada.
Co do Twojej osoby to jedynie mogę ocenić obecność na chacie. Jesteś na ogół dostępny, lecz to jedyne co mogę ocenić. Jest nas za mało byś mógł pełnić widoczne prządkiSmile
 
#4
Wielki + za to że robisz dużo eventów
 
#5
Dobrze spełniasz swoje obowiązki i przede wszystkim robisz fajne eventy Big Grin
 
#6
Seasi poinformuje cię że jest tylko 4 MC Wink Dobrze Ci idzie oby tak dalej Wink
 
#7
Widzę że ktoś za bardzo analizuje treść niż sentencje. 5 było razem z moderatorem forum
 
#8
Ale w grze MF jest zwykłym graczem Wink
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości