Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba się pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
75.00%
6 75.00%
Nie
12.50%
1 12.50%
Obojętnie
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsca ex aequo
#1
ID/nick:/716Seasi
Pomysł:

Chciałbym poruszyć znów temat w tytule. Na dzień dzisiejszy nie jest to rozwiązane. W realnym świecie podczas każdych zawodów, gdy dwóch uczestników ma taką sama liczbę punktów to zajmują tę samą pozycję więc dlaczego tutaj tak nie jest? Tyczy się to zarówno jakichkolwiek zawodów jak i konkursów. Moim zdaniem ta zmiana jest konieczna. PozdrawiamSmile

Cel:Odpowiednie wynagrodzenie oraz punktacja
Plusy: Przedstawione powyżej
Minusy: Praca Administracji
 
#2
No w sumie racja bo jak ktoś ma np 200 punktów i jest 1 to inna osoba jak ma 200 to już jest na 2 miejscu i jest poszkodowana a mają przecież tyle samo punktów to też powinna ta 2 osoba być na 1 miejscu. Jestem za poprawą tego Big Grin
 
#3
Po prostu uważam, że aktualnie zawsze ktoś jest pokrzywdzony. Widzę to tak:
1. Eustachy 100 pkt
Błażej 100 pkt
3. Konstanty 60 pkt
I po sprawie. Dziwi mnie w ogóle to, że niektórym jest to obojętne. Przecież polega ta gra na zdobywaniu jak najlepszej pozycji, a być drugim mimo, że ma się tyle punktów co zwycięzca nie pobudza do refleksji?Smile
 
#4
Jeśli chodzi o konkursy to może i nie jest sprawiedliwe, bo jeśli jest dwóch lub więcej graczy z taką samą ilością pkt. to wyżej jest ten co się szybciej zarejestrował ( ma mniejsze ID ). Powinno być miejsca ex aequo. Jestem za.
 
#5
Temat długo off.
Zamykam
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości