Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Wymiana PE na Kasę
Ankieta jest zamknięta.
TAK
73.33%
11 73.33%
NIE
20.00%
3 20.00%
Obojętne
6.67%
1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana
#1
ID/nick: 10 / NaviSaN
Pomysł: Wymiana PE na kasę .
Cel: Nie zawsze gracz ma czas żeby wytrenować PE , a tak mógł by wymienić PE na kasę .
10pe - 10 tyś
20pe - 20 tyś
I tak dalej
Plusy: ułatwiło by to graczom którzy nie chcą trenować w mniejszym stopniu rozbudowę swojego klubu lub zbieranie kasy na Napoje lub Dom.
Minusy: ----
 
#2
Pomysł dobry, jestem na tak. Nieraz się nie ma czasu na trening i PP na dodanie energii do schowka. Szczególnie młodzi gracze nie mają pieniędzy, to na pewno by się przydało.
150 PE wymienić na 150 tys. zł to nie jest dużo dla weteranów, którzy mają po kilka milinów w zapasie, a na pewno ucieszy nowych graczy, którzy startują z małą ilością PLN.
 
#3
jestem na Tak przyda się np mojemu kuzynowiSmile
 
#4
mi się przyda ale 150 PE na 300 tyś bardziej pasuje
 
#5
Jestem na tak , lecz pomysł wzięty z innej gry Smile
 
#6
(07-16-2013, 19:49)Marcin napisał(a):  Jestem na tak , lecz pomysł wzięty z innej gry Smile


Nie wiem czy pomysł z innej gry bo w żadne inne nie gram Wink
 
#7
(07-16-2013, 19:50)NaviSaN napisał(a):  
(07-16-2013, 19:49)Marcin napisał(a):  Jestem na tak , lecz pomysł wzięty z innej gry Smile


Nie wiem czy pomysł z innej gry bo w żadne inne nie gram Wink

To tak jak byś napisał: trening umiejętności- trzeba mieć energie i czekać określony czas i tak aż energia się wyczerpie. Ściągnięte z innej gry!

Niektóre rzeczy są w prawie każdej grze i nie można mówić o ,,ściąganiu".
Po prostu Energia jest w prawie każdej grze, a możliwość dodawania jej do schowka czy jak się to w innych nazywa, też jest w większości.
 
#8
Mateusz ma racje bo we wszystkich grach jest coś wspólnego . Teraz przydała by się wypowiedź AT Wink
 
#9
albo i odwrotnie dla tych lepszych graczy
1 mln pln ---> 50 PE
2mln pln --> 100 PE
IDT..
 
#10
Tak by było sprawiedliwie
200 tys >50PE
600tys>100PE
1mln>150PE
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości