Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Mamy rangi na naszym FORUM!
#1
Spiesze poinformować, że od dnia dzisiejszego zaczynają funkcjonować TYTUŁY na forum, które są oparte o ilość napisanych postów Wink Każdy tytuł ma przypisane odpowiednie ODZNACZENIE w postaci ikony widocznej w profilu.

Zachęcam Was do zdobycia najbardziej prestiżowego tytułu, bowiem już niebawem zaczniemy przyznawać za nie nagrody!

[Obrazek: ski-jumps-rangi-forum.jpg]

otwórz w pełnej rozdzielczości
 
Odpowiedz
#2
Bardzo dobry pomysł, może na forum w końcu się coś ruszy ;p
I dzięki za naprawienie sygnatur!
Falling like a boss
[Obrazek: tumblr_oicbzsyBay1trdomlo4_500.gif]
 
Odpowiedz
#3
(02-27-2018, 22:21)Zosia napisał(a):  Bardzo dobry pomysł, może na forum w końcu się coś ruszy ;p
I dzięki za naprawienie sygnatur!

Nie ma sprawy Smile
 
Odpowiedz
#4
no będzie ciekawie teraz na forum odkąd pojawiły się rangi
i czy z czasem te rangi będą bardziej rozbudowane?
 
Odpowiedz
#5
Ciekawe czy zachęcą one innych nieaktywnych graczy do częstszego udzielania się na forum ?
 
Odpowiedz
#6
Mam nadzieję, że się forum rozrusza Smile Z czasem możemy wprowadzać kolejne rangi, dostępny jest też system repurtacji za wartościowe wpisy. Z chęcią posłucham też Waszym pomysłów, co można jeszcze zrobić/usprawnić Smile
 
Odpowiedz
#7
A gdzie można dawać łapkę w górę (reputacja). Bo w przeciwieństwie do innych forum, tutaj nie ma takiej opcji przy każdym poście (komrntarzu).
 
Odpowiedz
#8
(02-28-2018, 09:48)Clexa89 napisał(a):  A gdzie można dawać łapkę w górę (reputacja). Bo w przeciwieństwie do innych forum, tutaj nie ma takiej opcji przy każdym poście (komrntarzu).

Postaramy się to uruchomić w najbliższym czasie Smile
 
Odpowiedz
#9
(02-28-2018, 11:20)admin napisał(a):  
(02-28-2018, 09:48)Clexa89 napisał(a):  A gdzie można dawać łapkę w górę (reputacja). Bo w przeciwieństwie do innych forum, tutaj nie ma takiej opcji przy każdym poście (komrntarzu).

Postaramy się to uruchomić w najbliższym czasie Smile

Super! Bo już myślałam, że tylko mi się coś nie wyświetla Big Grin
 
Odpowiedz
#10
A czy ja dostanę rangę związaną z MC tu na forum? Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości