Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NOWE IGRZYSKA] Turniej Klubowy SEZON 7 [Drabinka/wyniki/terminarz]inki
#1
Turniej Klubowy w sezonie 7 zaczniemy od rozegrania meczy w fazie grupowej!
Grupa A
1. KSZ Yeti (ID: 5)3pkt
2. Feniks (ID: 10) 6pkt
3. SJ Pogoń Equipo (ID: 3) 6pkt

Terminarz:
1 Kolejka (25-26.06.2020)
KSZ Yeti (ID: 5) (G) vs Feniks (ID: 10)
2 Kolejka (28-29.06.2020)
Feniks(ID:10) (G) vs SJ Pogoń Equipo (ID:3)
3 kolejka(30.06-01.07.2020r)
SJ Pogoń Equipo (ID:3) (G) vs KSZ Yeti(ID:15)
4 kolejka(03-04.07.2020)
SJ Pogoń Equipo (ID:3)  vs KSZ Yeti(ID:15)(G)
5 Kolejka(06-07.07.2020)
KSZ Yeti(ID:15) vs Feniks(ID:10) (G)
6 Kolejka(09-10.07.2020)
Feniks(ID:10) vs SJ Pogoń Equipo (ID:3)(G)

Grupa B
1. FieryBirds (ID: 9) 15pkt
2. LKS Olimpia Goleszów (ID: 69) 9pkt
3. Kadra A (ID: 65) 6pkt
4. ZKK - Związek Klubów Karola 4 (ID: 4) 0pkt

Terminarz:
1 Kolejka (25-26.06.2020)
FieryBirds (ID: 9) (G) vs LKS Olimpia Goleszów (ID: 69)
Kadra A (ID: 65) (G) vs ZKK - Związek Klubów Karola 4 (ID: 4)
2 Kolejka (28-29.06.2020)
FieryBirds (ID:9) (G) vs Kadra A(ID:65)
LKS Olimpia Goleszów(ID:69) (G) vs ZKK4(ID:4)
3 kolejka(30.06-01.07.2020r)
ZKK4(ID:4) (G) vs FieryBirds (ID:9)
LKS Olimpia Goleszów(ID:69) (G) vs Kadra A(ID:65)
4 kolejka(03-04.07.2020)
ZKK4(ID:4)  vs FieryBirds (ID:9)(G)
LKS Olimpia Goleszów(ID:69) vs Kadra A(ID:65)(G)
5 Kolejka(06-07.07.2020)
FieryBirds (ID:9) vs LKS Olimpia Goleszów(ID:69) (G)
Kadra A(ID:65) vs ZKK4(ID:4) (G)
6 Kolejka(09-10.07.2020)
FieryBirds (ID:9)  vs Kadra A(ID:65)(G)
LKS Olimpia Goleszów(ID:69)  vs ZKK4(ID:4)(G)
Grupa C
1. ZKK - Związek Klubów Karola (ID: 15) 6pkt
2. AIR EAGLES PRO SKI TEAM (ID: 110) 9pkt
3. Broken Toys (ID: 68) 0pkt

Terminarz:
1 Kolejka (25-26.06.2020)
ZKK - Związek Klubów Karola (ID: 15)(G) vs AIR EAGLES PRO SKI TEAM (ID: 110)
2 Kolejka (28-29.06.2020)
AIR EAGLES PRO SKI TEAM(ID:110) (G) vs Broken Toys(ID:68)
3 kolejka(30.06-01.07.2020r)
Broken Toys(ID:68)(G) vs ZKK(ID:15)
4 kolejka(03-04.07.2020)
Broken Toys(ID:68) vs ZKK(ID:15)(G)
5 Kolejka(06-07.07.2020)
ZKK(ID:15) vs AIR EAGLES PRO SKI TEAM(ID:110) (G)
6 Kolejka(09-10.07.2020)
AIR EAGLES PRO SKI TEAM(ID:110)  vs Broken Toys(ID:68)(G)
Grupa D
1. SJS 2020 TEAM POLAND (ID: 17)0pkt
2. Polska 2020 (ID: 59) 6pkt
3. KS Wróblin (ID: 50) 9pkt

Terminarz:
1 Kolejka (25-26.06.2020)
SJS 2020 TEAM POLAND (ID: 17) (G) vs Polska 2020 (ID: 59)
2 Kolejka (28-29.06.2020)
Polska 2020(ID:59) (G) vs KS Wroóblin(ID:50)
3 kolejka(30.06-01.07.2020r)
KS Wroóblin(ID:50) (G) vs SJS 2020 TEAM POLAND(ID:17)
4 kolejka(03-04.07.2020)
KS Wroóblin(ID:50)  vs SJS 2020 TEAM POLAND(ID:17)(G)
5 Kolejka(06-07.07.2020)
SJS 2020 TEAM POLAND(ID:17) vs Polska 2020(ID:59) (G)
6 Kolejka(09-10.07.2020)
Polska 2020(ID:59)  vs KS Wroóblin(ID:50) (G)

W Ćwierć- finale zmierzą się ze sobą:
1A vs 2B
2A vs 1B
1C vs 2D
2C vs 1D


G- oznacza gospodarza meczu w danym dniu
Zwycięstwo oznacza w fazie grupowej +3pkt
Porażka oznacza w fazie grupowej 0pkt
Walkower- niewstawienie linku w ciągu 24h od rozegrania mecze/ wg terminarzu(24h po ostatnim dniu terminarza) oznacza -3pkt
[Obrazek: skijumps.png]
 
Odpowiedz
#2
Terminarz ustalony!!! Pierwsze mecze już w dniach 25-26 czerwca !!! Powodzenia Smile
[Obrazek: skijumps.png]
 
Odpowiedz
#3
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7182
 
Odpowiedz
#4
FieryBirds vs LKS Olimpia Goleszów

https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7183
 
Odpowiedz
#5
ZKK vs Air
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7186
[Obrazek: skijumps.png]
 
Odpowiedz
#6
Kadra A vs ZKK4
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7205
 
Odpowiedz
#7
KSZ Yeti vs Feniks
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7200
 
Odpowiedz
#8
Koniec czasu na wstawianie linków z 1 kolejki!
[Obrazek: skijumps.png]
 
Odpowiedz
#9
2 Kolejka
Polska 2020 vs KS Wróblin
https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7246
 
Odpowiedz
#10
FieryBirds vs Kadra A

https://s3.ski-jumps.pl/sparingi.php?id=7249
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości