Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zażalenie na moderację.
#1
Chciałbym złożyć zażalenie na moderację. http://scr.hu/0k8w/875ez
Są Ci moderatorzy, a nawet nic nie powiedzą na to jak Matt nas obraża od pachołków spod biedronki, tylko Ricardo mówi, że nie ma powodów by Matt dostał bana.

Proszę o zniesienie im praw moderatorów. Dziękuję.


O. Tylko Olka zareagowała.
 
#2
Mnie nawet nie było. :x Oglądam film, a jest 2 moderatorów innych na czacie.. ;x
 
#3
Lipko, Matt, Adrian, Piotrek. Wszyscy powinni dostać bana na 1 dzień.
W regulaminie powinien znaleźć się punkt, który mówił by o prowokacji, obrazie, kłótni na czacie.
Tak nie może być. Regulamin musi zostać zmieniony... Osoby, które prowokują kłótnię powinny zostać surowo ukarane. Jak widzicie dzisiejszą sytuację, zaczęło się o wyrażenia opinii, a teraz cały czat został wprowadzony w tę kłótnie. Oczywiście moderatorzy siedzą na czacie i robię tylko sztuczny tłok, zachowują się jak takie pionki między, którymi można spokojnie manewrować.

Dziękuję i pozdrawiam.
 
#4
A co mamy zrobić? Jak sam powiedziałeś nie ma takiego punktu w Regulaminie !
 
#5
Ja nic takiego nie mówiłem. Po prostu wystarczyło napisać, że każde słowo dt. kłótni będzie surowo karane.
 
#6
Sqbany, oczywiście mogę dostać bana, ale nie mam zamiaru czytać jak Matt jedzie nas od pachołków spod biedronki.
 
#7
Po prostu, nie potraficie okiełznać swoich emocji... Wystarczyło zamilknąć na chwilę zmienić temat i cały czat by się uspokoił, ale jeżeli 1 już to zrobił a reszta nadal drażni temat to już sprawa moderatorów. Oni mają za zadanie dbać o czat.
 
#8
Sqbany, zgadzam się, bardzo mądry post, ja mogę dostać bana, lecz wtedy jak Matt dostanie za prowokację.

+ Kiedy tylko zamilknąłem to Matt sypał kolejnym pseudo-inteligentnym tekstem...
 
#9
Szczerze? Moim zdaniem administracja powinna zabrać każdemu moderatorowi tą rangę i dać naprawdę odpowiedzialnym graczom to, bo to co się teraz na chacie dzieje to jest cyrk. Nie wiem jakim cudem oni w ogóle załapali te rangi, nie mówię tu o wszystkich bo są porządni moderatorzy, ale zrobiłbym zupełną czystkę nie będe wymieniał nickami o kogo chodzi, ale pewnie większość graczy wie. Tyle z mojej strony, mam wyjechane na chata bo chcę w tej grze osiągać wyniki, a nie kłocić się z innymi.

Pozdrowienia drodzy gracze!
 
#10
Dobra ja poproszę o bana na 24h za te "przezwiska"
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości