Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricardinho again
#1
Dostęp do czatu został zablokowany. Blokadę nałożył Ricardinho, jako powód podał: Obraza Moderatora !


Niech poda mi czas, miejsce i screen lub inny dowód na to, że go obraziłem.

ps. Przecież ci dałem kropkę do skopiowania, miałeś używać.
 
#2
Zbierało ci się to dałem ci bana i tyle

Jeden z powodów !

Zazdrość? Czego? Że jesteś słabym trollem? Twoja prowokacja nieudana przykro mi ;> Czy to może być jako Obraza ?
 
#3
1. Pisałem do Mattheosa a on nie jest moderatorem.
2. Miałeś korzystać z kropek.
3. Troll to nie przezwisko.
 
#4
Co do punktu 1 to na chatcie nie można obrażać nikogo.
 
#5
[Obrazek: 3028jev.png]

Zabawny Ricardinho banuje na chacie, żałosne co on wyprawia. Skarga już poleciała oficjalnie do Administratora, mam nadzieje że potraktuje to poważnie. Mattheos to Twój kolega więc serio, jego zdanie mnie mało interesuje. Zróbmy ankiete, kto jest za odwołaniem Ricardinho. Pozdrowienia dla Ciebie mój młody kolego.
 
#6
Dami dziękuję za screena.


Ricardinho ale ja dostałem bana za obrażanie moderatora a żadnego nie obraziłem Wink Jak mam dostać bana od kogoś na chat to od administracji a nie od ciebie bo to co wyrabiasz to jest żałosne.
 
#7
"pieprzeni moderatorzy" to obraza. Pozdrawiam.
 
#8
/// Już wiem.
 
#9
Pozdrawiam Twoją inteligencje, reputacje masz tutaj tak słabą jak Twoje ego, heh. Nie mam więcej nic do dodania.

@up
Ja tak napisałem na chacie, przyznaje, niestety z nerwów człowiek robi dużo rzeczy, ale w tej sprawie to było słuszne określenie bo Moderacja niczego innego nie robi tylko pieprzy swoją robotę.
 
#10
Dami na chatcie zaraz po twoim banie.

@up
Rozumiem też chciałeś być MC. Ale niszcząc innym reputacje tego nie osiągniesz.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości