Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ricardinho again
#41
Skoro napisałem "ft" i dostałem upomnienie za REKLAMĘ, to chyba oczywiste, że to nie jest reklama i upomnienie jest niesłuszne, ale cyrk... nawet administracja nie wie co to jest reklama? No red pls nawet nie mów , że ten niezwykle odpowiedzialny i obeznany młody człowiek dalej będzie pełnił rolę MC. Czy on pokazał, że nie wie co to jest reklama? Pokazał, więc za co miałbym bana dostać? Za prawdę?
 
#42
Tutaj też bym się nad R.E.Qem zastanowił, powiedziałem, że gra schodzi na psy i takie ostrzeżenie

Dostałeś upomnienie od gracza r.E.Q. Powód: Uważaj sobie, napisałem coś wyraźnie!
 
#43
Zależy w jakim kontekście napisałeś 'ft'...

Jeśli chodzi o bany, to zdejmę je.

Regulamin czatu zostanie niebawem zmieniony.
 
#44
Zastanówcie się też nad moderatorami. Nie potrafią nawet zapanować nad sytuacją, tylko czat czyścili.
 
#45
Spytałem Achillesa jakim cudem mam dużo kasy (czy czegoś) tam w ft, skoro nie grałem wcale.

Reklamą by było jakbym napisał dobre słowo o grze, podał link czy cokolwiek. A ostrzeżenie dostałem za dwie literki "ft", które jedynie w domyśle oznaczają grę konkurencyjną do Ski Jump.

A zmienicie też moderatorów, czy tylko regulamin?


@up R.E.Q. wszedł i zrobił porządek, a Ola i Ricardinho nie ogarniali nic.
 
#46
Ta wypowiedź odnosi się do konkurencyjnej gry.

O losach MC ja nie decyduję Wink
 
#47
ft = fire team itp.
 
#48
Ale rozmowa toczyła się o grze konkurencyjnej.
 
#49
Co z tego, że toczyła się rozmowa, skoro nie prosiłem nikogo, żeby w tą grę grał, ani nie podawałem linku. Nic. Po prostu o nią zapytałem na dodatek MC, który nie widział w tym nic złego.
 
#50
(05-13-2013, 17:57)piotreek100 napisał(a):  [...] mam dużo kasy (czy czegoś) tam [...]

(05-13-2013, 17:57)piotreek100 napisał(a):  [...] skoro nie grałem wcale. [...]

Po tym można poznać, że jednak to gra konkurencyjna.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 2 gości