Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba mi się pomysł
Ankieta jest zamknięta.
1.
14.29%
5 14.29%
2.
40.00%
14 40.00%
3.
37.14%
13 37.14%
Żaden
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmęczenie, hotele/domy, podatki
#1
ID/nick: 1 / Administrator Techniczny
Pomysł i cel:
Pomysły, które poniżej wymienię miałem wprowadzić od razu, jednak postanowiłem, że skonsultuję to z graczami.
  • Zmęczenie. Aby trochę utrudnić zbicie zmęczenia postanowiliśmy, że nie zmęczenie będzie można zbić na dwa sposoby: w spa płacąc PE i czekamy x minut oraz w domu za darmo, ale też trzeba czekać x minut. Jeśli ktoś nie ma domu, to może to zrobić w hotelu - również za darmo, jednak należy poczekać określoną ilość czasu (im więcej gwiazdek ma hotel, tym czas redukcji zmęczenia jest krótszy).
  • Podatki. Co tydzień gracz płaciłby podatki za posiadany majątek - dom. Im droższy dom, tym większe podatki.
  • Hotele, domy. Jak wiadomo gracz musi gdzieś nocować, a nie wszyscy mają kupione domy, więc gdzie śpią? Postanowiliśmy, że wprowadzimy hotele - będzie kilka różnych hoteli. Gracz będzie mógł tam odpoczywać (patrz pomysł 1.). Oczywiście nic za darmo. Codziennie gracz będzie płacił za mieszkanie w hotelu.
Plusy: Trochę urozmaici to grę
Minusy: Pomysł z podatkami sprawi, że zmniejszy się trochę ilość pieniędzy graczy (w sumie może to i plus jest).

P.S
Jakby mi się coś przypomniało, to dopiszę w komentarzu Smile
 
#2
Im więcej zmeczenia tym więcej czasu trzeba będzie czekać ? I ile mniej więcej czasu za 1% zmęczenia ?
 
#3
Oczywiście, że podatki muszą być, tyle tylko, żeby były odpowiednie. Smile
 
#4
(12-07-2013, 21:32)Skwarek napisał(a):  Im więcej zmeczenia tym więcej czasu trzeba będzie czekać ? I ile mniej więcej czasu za 1% zmęczenia ?

Są dwie opcje. Można zrobić, że na przykład 1% zmęczenia - w zależności od domu to 15,10,5,2 minuty lub że zredukowanie 5% zmęczenia to x minut
 
#5
Podatki mogą być ale ta redukcja zmęczenia i czekanie nie za bardzo mi się podoba. Czasem nie ma za dużo czasu a ma się 25% zmęczenia czy tam więcej nawet, a za 10 minut zawody i co wtedy Tongue
 
#6
No właśnie się obawialiśmy, że redukcja zmęczenia może Wam nie przypaść do gustu.

P.S
Jak Wam się podoba to?
 
#7
Nawet fajnie, jeśli chodzi o pomysł. Tylko inny kolor wód dajcie , bo zbyt jasny i gdyby teren kraju był pokryty swoją flagą to byłoby super Big Grin
 
#8
To z flagami super Smile
Po najechaniu na kropkę ona zmienia kolor na zielony i pojawia się nazwa miasta i być może dane o skoczni (jeszcze nie wiem ile mi to miejsca zajmie). Ogólnie, to szykuję duże zmiany w podróży, ale o tym później Wink
 
#9
Przydało by się lekkie przybliżenie. Smile
 
#10
To czekanie aby zredukować zmęczenie według mnie lepiej nie wprowadzać to może zniechęcić graczy Sad
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości