Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Podoba mi się pomysł
Ankieta jest zamknięta.
1.
14.29%
5 14.29%
2.
40.00%
14 40.00%
3.
37.14%
13 37.14%
Żaden
8.57%
3 8.57%
Razem 35 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmęczenie, hotele/domy, podatki
#11
Dokładnie, w dodatku kosztem PE, którego i tak jest mało.
 
#12
Regeneracja zmęczenia za PE to raczej nie jest dobry pomysł.
 
#13
ja powiem tak ze zlym pomysłem jest redukcja zmeczenia w czasie, admin pisal ze najdlozej 1% bedzie sie redukowal 15 %, a za 1 prace jest 3% zmeczenia co daje 45 min redukcji zmeczenia, lepiej nie liczyc tego przez ilosc mozliwych prac 12 i 16, do tego dochodzi zmeczenie z treningu, nawet przy 2 min redukcji 1% zmeczenia twaloby to bardzo dlogo, co by sprawilo ze gracze przestaliby robic prace.
 
#14
A może nawet przestaliby grać.
 
#15
Hotele to dobry pomysł bo niektórych nie stać na dom.
Podatki też popieram bo jeżeli ktoś posiada dom to musi za niego płacić.
 
#16
Zdecydowanie pomysł pierwszy odpada czasami przez trenign,prace ma sei 30-50 % zmęczenia i jak tu zredukowac jak np za godzine sa zawody
to odstraszy wielu i tyle
co do podatku to może byc ale podatek od majątku czyli od kasy tez jak ktoś ma 30 mln to niech płąci np 1-2% z tego i za dom oczywiscie
 
#17
Aby ewentualnie urozmaicić grę można:

1. Zmęczenie z powolnym czasem spada samo, ale np. 1% na 10min? Ewentualnie SPA, ale nieco droższe niż teraz - na moim poziomie zmęczenie 1% to ok. 600 zł, a na 1 pracy mam 70-100 tysięcy. 100% zmęczenia to kwestia 60.000. Dom mógłby przyspieszyć regenerację punktów zmęczenia.

2. Pomysł mieszkania i ewentualnych podatków jest jak najbardziej ok.
 
#18
Redukcja zmęczenia za PE, to nie jest najlepsze rozwiązanie. Lepiej do tego co jest dodać tylko czas oczekiwania. A w domu redukcja za darmo tyle że też z czasem oczekiwania. I wtedy nie potrzeba żadnego hotelu mieć. Tylko że trzeba pozwolić na regeneracje inna niż obecny sen.
 
#19
Pomysł z redukcją zmęczenia nie przejdzie. W ogóle AT zamiast umilać grę, chcesz ją nam uprzykrzyć Tongue Pomysł z hotelami i podatkami jest niezły. Tylko czy podatki będą płacone tylko od domu, czy od kasy też?
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości