Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
36.36%
8 36.36%
Nie
59.09%
13 59.09%
Nie mam zdania
4.55%
1 4.55%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specjalizacje
#1
ID/nick: 333 / matty
Pomysł i cel:
Mam pomysł, aby urozmaicić grę i zrobić ją bardziej realną. Jak wiadomo specjalizacje to cechy skoczka, które musi wytrenować, ale to nie jest tak, że wytrenuje na maksymalny poziom i będzie w tym dobry do końca życia. Chodzi o to, aby specjalizacje co jakiś czas spadały np. co tydzień/dwa/trzy o 1-2 poziomy. Wszystko działo by się losowo, a gdy spadnie to gracz znowu będzie mógł zwiększyć poziom specjalizacji i tak w kółko. W przypadku, gdyby obniżył się poziom specjalizacji, która zmniejsza ryzyko upadku lub dolną granicę skoku to obniży się pewien poziom, natomiast jeśli chodzi o specjalizacje, które dodają po 1000 UM za każdy poziom, to odejmowałoby Nam umiejętności, ale można ponownie je odzyskać trenując na maksa specjalizacje.
Plusy: Urozmaicenie i urealnienie gry. Gracze mieliby coś do roboty, a nie tylko wytrenują specjalizacje i na tym koniec. Gra będzie ciekawsza.
Minusy: Praca dla administracji.
 
#2
Gracze na "Nie" niech uzasadnią swoją opinię Smile
 
#3
na Tak przemawia też to że gracz nieaktywny by tracił specjalizacje czyli nie było by że nieaktywni dużo skaczą i są wysoko w rankingu
 
#4
Według mnie nie jest to dobry pomysł. Przykładowo: rano się logujesz, a tu 2 poziomy specjalizacji w plecy, czyli 2000 um. Po południu masz zawody, a nie masz KP i nie stać cię na jego kupno. W takiej sytuacji możesz poświęcić na zgadywanie nawet 5 godzin i 1800 PE... A te 2000 um. Mogą przesądzić o tym, czy zajmiesz 12 czy 15 miejsce, co może się nawet przełożyć na klasyfikację generalną... Wtedy po prostu może nie być sprawiedliwie jeśli chodzi o konkursy.
 
#5
to może uściślić i spec mogły by spadać tylko w przerwach między sezonami?
 
#6
Nie to byłoby zbyt przewidywalne. Ale nie powiedziane jest, że specjalizacje spadałyby zawsze o 2 poziomy. Byłoby przykładowo 10 lub 20% szans, że specjalizacja spadnie Ci o 2 poziomy. Częściej spadałoby o 1 i raz np. na 2 tygodnie.
 
#7
Mi się nie podoba.Szkoła/praca teraz jest , przychodzi się koło 16 więc można nie zdążyć wbić specjalizacji przed zawodami np.

Skoro już mam ten 10 poziom to dlaczego mam go wbijać znowu -,-
 
#8
(01-02-2014, 20:33)Administrator napisał(a):  to może uściślić i spec mogły by spadać tylko w przerwach między sezonami?

Też już o tym myślałem.
Specjalizacje mogłyby spadać tylko wtedy kiedy nie ma żadnych rozgrywek, czyli w przerwie między sezonami - to są chyba 4-5 dni i to byłoby najlepsze.
Też nie jest powiedziane, że poziomy specjalizacji w ciągu tych paru dni muszą Ci spaść.
 
#9
Ewentualnie gdyby dało się zrobić to w trakcie sezonu, ale w dni w których nie ma oficjalnych rozgrywek, bo jeśliby miały spadać tylko i wyłącznie w przerwie między sezonowej to już lepiej, by spadało losowo np. maksymalnie o 5 poziomów.
 
#10
(01-02-2014, 20:48)Administrator Techniczny napisał(a):  
(01-02-2014, 20:33)Administrator napisał(a):  to może uściślić i spec mogły by spadać tylko w przerwach między sezonami?

Też już o tym myślałem.
Specjalizacje mogłyby spadać tylko wtedy kiedy nie ma żadnych rozgrywek, czyli w przerwie między sezonami - to są chyba 4-5 dni i to byłoby najlepsze.
Też nie jest powiedziane, że poziomy specjalizacji w ciągu tych paru dni muszą Ci spaść.

Jeśli miałoby spadać to tylko w przerwie między sezonowej Wink Inaczej to wielu graczom nie spodobałoby się pewnie Tongue
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości