Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy przyda się automatyczna pensja ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
76.47%
13 76.47%
Nie
23.53%
4 23.53%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczna Pensja
#1
ID/nick:934/MineFifa
Pomysł:Dodanie do klubów oraz reprezentacji automatycznej pensji którą można ustalić co ile dni wypłacana oraz ile pieniędzy .
Cel:Czytaj wyżej
Plusy: Pensja jest wypłacana cały czas
Minusy:Nie ma
 
#2
Myślę, że minimum raz na tydzień powinna być wypłacana w klubie jak i w reprezentacji. Gdyby AT zrobił indywidualne kontrakty z klubem to być może tam by się ustalało pensje + ewentualnie jakieś dodatki i pensja byłaby wypłacana np. w każda niedzielę. Niestety ja często zapominam o wypłacaniu pensji, więc trochę odciążyłoby to właścicieli i selekcjonerów od tej rzeczy i nie musieliby się martwić o wypłaty. Jestem na TAK.
 
#3
W regulaminie gry jest zapis że pensja w reprezentacji musi być wypłacana minimum raz na tydzień Wink
 
#4
No dobra, ale myślę, że można usunąć ten punkt regulaminu i ustawić automatyczne wypłacanie pensji.
 
#5
a co jeżeli selekcjoner ostatnio nic pensji niewypłąca juz jakis tydzień
 
#6
Co do wypłacania pensji - poniekąd macie rację, lecz jakbyśmy mogli spojrzeć od realnej strony tego medalu, tej kwestii/sprawy. Ja wiem, że jeszcze krótko w to gram... i wiem, że odciążyłoby to Szefów klubów i Reprezentacji od tego typu zadań. I rozumiem też, że może zapomnieć się wypłacić pensji, lecz... jednak ażeby utrzymać jak największy realizm w grze, wypłacanie pensji - moim skromnym zdaniem - powinno nadal spoczywać "ręcznie" na Szefach klubów i Reprezentacji. Tak jak w życiu realnym. Sponsor czy inne podmioty powinny pamiętać o tego typu rzeczach, ażeby wypłacać należne kwoty za umowę/kontrakty tak i tutaj.

Nie wiem, czy obecnie można wypłacać różne kwoty różnym zawodnikom? Czy tylko jedna wartość kwoty dla wszystkich po równo? Jeśli tak, to moim zdaniem jest to w pewnym stopniu błąd. Gdybym ja prowadził klub lub Reprę, starałbym się płacić swoim skoczkom w zależności od umiejętności, wynikach w skokach.
 
#7
@up
Każdy zawodnik otrzymuje taką samą pensje Wink
 
#8
Właśnie się teraz dowiedziałem od swojego Szefostwa klub, iż pensja jest taka sama dla wszystkich. Jednak zagłosowałem na "NIE". Uważam nadal, iż pensja powinna być wypłacana ręcznie. Mogę być za to schłostany, wyzwany albo nielubiany. Jednak napiszę to:
- zapominasz o wypłacaniu pensji? Nie wystarcza Ci czasu na prowadzenie klubu? Cóż... nie rób tego, oddaj komuś innemu zarządzanie.
Prowadzenie czegokolwiek, angaż w jakiejkolwiek kwestii wiąże się z czasem, który jest największym wrogiem każdej gry online, każdego użytkownika tychże gier.
Admini, Redaktorzy, Moderatorzy Czatów/Forum - muszą liczyć się z czasochłonnością. Tongue
 
#9
ja jestem za tym aby wypłacane pensji pozostało do decydowania dla szefów klubów i selekcjonerska.
myślę też aby wysokość pensji wypłacać od podpisania kontraktu, czuli jak widziałem gdzie indziej, gracz po kolejnym podpisaniu 10 dniowego kontraktu dostawał większą pensję.
 
#10
Jestem na tak pensja automatyczna ale wypłacana tylko raz na tydzień. Bądź można wybrać opcje co ile czasu ma być płatna.
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości