Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne Konkurs do wygrania 250 PP
#1
Konkurs na filmik prezentujący grę

Organizujemy konkurs, w którym trzeba nakręcić filmik promujący Naszą grę i jednocześnie jakby poradnik dla nowych graczy.
  • filmik powinien trwać minimum 5 minut
  • powinien być nagrany programem, którego logo nie będzie widoczne w okienku nagrywania
  • powinien zawierać większość elementów gry (forum, czat, zawody trening, ranking, klub, sklepik premium), szczególnie opisane powinny być zawody, trening czy kluby, aby gracz wiedział na czym ta gra polega, czyli taki gameplay
  • filmik nie może składać się z obrazków (screenów), to ma być filmik

Gotowe filmiki prosimy wrzucić na kanał YouTube, a link do filmiku podać w komentarzu pod tym postem podając również swoje ID z gry.

Filmiki, które uzyskają najwięcej polubień (lajków) na naszym Fanpage zdobywają nagrody.


Nagrody

1 miejsce 50 PP
2 miejsce 30 PP
3 miejsce 20 PP
pozostałe miejsca - 100 PE

Dodatkowo wybierzemy najlepszą pracę, która będzie promowała grę w sieci. Autor takiego filmiku otrzyma specjalną nagrodę - 250 PP.

Biorąc udział w konkursie zapewniasz, że wykonana praca jest Twojego autorstwa oraz w przypadku wygranej filmik łącznie ze wszystkimi prawami do niego zostanie przekazany Administracji gry Ski-Jumps.

Warunkiem, aby nagroda została wręczona jest przesłanie pracy na naszą skrzynkę mailową - [email protected]

Powodzenia!
 
#2
Konkurs zostanie zakończony 23 lutego 2014.
 
#3
Konkurs przedłużamy o 24 godziny, a tymczasem możecie lajkować filmy, które Wam się najbardziej podobają na FB.
 
#4
Konkurs został zakończony. Prace nadesłało 2 graczy: lolo14 (ID: 1640) oraz doimniq (ID: 561) Zwycięzcę wyłonimy niebawem i Was o tym poinformujemy.
 
#5
lolo114 - mógłbyś podłożyć swój głos do filmiku?

dominiq - mógłbyś spróbować podłożyć jeszcze raz swój głos?
 
#6
znaczy się ja to robiłem w jednym programie co mówiłem i sie nagrywało także zrobię to bo próbowałem na cicho nagrywac a potem głos podłożyć i niezgrywało mi się. więc nagrywałem i przy okazji komentowałem ale zobacze co sie da zrobić. A do kiedy to jest bo jutro mi tak średnio z czasem bo szkoła i w domu przypuszczalnie po 16 bede dopiero a na zajęciach pewnie bd siedział na SJ Big Grin Więc dopiero pewnie po 16 będę i zobaczę co się zrobić. Mam nadzieję że do północy się wyrobię jutro z tym filmikiem Big Grin
 
#7
Ja powiem wam tak . Wszystko ładnie pięknie oba filmiki mogą być TUTORIALEM ale nie filmikiem promującym grę. Zobaczcie filmik promujący grę powinien być "raczej nie prawdziwy" czyli skoczkowie itd jakieś hasła i Ty możesz zostać następcą mistrza czy coś w tym stylu. Pomyślcie, że wchodzi gracz na filmik promujący grę, a tutaj filmik trwa 24 minuty lub w drugim przypadku 15 minut. I czy coś takiego można wrzucić na stronę główną gry podczas rejestrowania, aby potencjalnie nowy gracz tym się zainteresował. Źle to zostało narzucone, bo oba filmik to świetne TUTORIALE, ale nie PROMUJĄ GRY. Polecam wam abyście zrobili konkurs na filmik PROMUJĄCY GRĘ taki co będzie trwał max 2 minuty i będzie zachęcał, a nie tłumaczył. Takie jest moje zdanie. Wejdźcie na mocne marki gier przeglądarkowych. Zobaczcie np. Trailer FIFA 14 czy PES 14 czy Batelfield 4 on nie tłumaczy jak grać, bo gameplay jest od tłumaczenia czyli tzw. tutorial i to gameplay trwa z 20 minut... a Trailer? Trailer trwa z 2 minuty. Pomyślcie nad tym serio...

PS. Teraz doczytałem Matty, że w temacie postu piszesz "Filmik promujący grę" A następnie przeczysz w którymś zdaniu temu twierdzeniem "...czyli tzw. gameplay" Gejmpleje to nie filmik promujące grę... Pomyśl Matty czy nie warto lepiej dać filmik 2 minutowy maksymalnie na stronę główną typu zachęty i mocnego uderzenia, a jeden z tych filmików (lub obydwa, bo chłopaki się postarali) wrzucić jako tutoriale?

I dla przykładu zamieszcze wam tutaj coś co was do tego powinno przekonać zobaczcie sami...:

Oficjalny trailer promujący grę FIFA 14: http://www.youtube.com/watch?v=APMrtUd4WW8
Gameplay FIFA 14: http://www.youtube.com/watch?v=QZ5JGuZWzKY

Moim zdaniem jeśli bym nie grał w tą grę o wiele bardziej zachęciłby mnie pierwszy filmik Smile do zagrania, a skoro nie grałbym w tą grę to nie umiałbym w nią grać więc następnie wszedłbym na gameplay Smile ale gameplay na samym początku by mnie nie zachęcił.
 
#8
matty usuń ten post bo ja nie moge.
 
#9
dominiq zmieniłeś?
 
#10
z braku czasu wcześniej wreszcie zmieniłem głos w tym filmiku

a o to link do z nowym głosem https://www.youtube.com/watch?v=hCi1kjxPcIU&feature=youtu.be


mam nadzieję że każdy stwierdzi iż jest różnica z głosem w filmikach a o to stary filmik z głosem gdyż miałem wtedy gardło zwalone https://www.youtube.com/watch?v=h8hhjgfO-Hk

wrzucam na strone filmik i prześle matty na priv linka tobie oraz przy okazji AT
 
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości