Dostawcy gier pracują dla rynku masowego, tworząc video sloty na najbardziej popularne tematy. Zazwyczaj są to historia, piłka nożna, filmy akcji, komiksy, serie kreskówek i po prostu słynne ekscytujące historie.


W tym samym czasie istnieje wiele wąskich trendów, które mają swoich fanów, ale nie osiągnęły wielkiej popularności. Na przykład, fani skoków narciarskich mogą sprawdzić nowoczesny automat Ski Jump, opracowany przez jedną z najpopularniejszych firm na świecie - Microgaming. Grę można znaleźć we wszystkich popularnych kasynach online dla Polaków z rankingu twinspin.pl.

Automat posiada funkcje bonusowe: Ski Jump Random Wilds, Ski Jump Multiplier Wilds oraz Scatter Re-Spin, pozwalające na tworzenie zwycięskich kombinacji, uruchamianie dodatkowych rund i wygrywanie większej ilości pieniędzy. Video slot ma 5 bębnów i 10 linii, zapewniając wypłaty w obu kierunkach. Dodatkowe symbole działają w następujący sposób:

• Orange Wild x2 - wyświetlany tylko na bębnach 2, 3 i 4, zastępując inne symbole w celu utworzenia wygrywających kombinacji;
• Scatter Re-Spin - gdy dwa lub więcej symboli pojawi się w tym samym czasie, pozostają one na miejscu, a pozostałe bębny zaczynają się kręcić;
• Ski Jump Wild - rozpoczynają się obroty bonusowe, w których sportowcy na nartach przeskakują z jednego bębna na drugi, pozostawiając na nich symbole Wild.

Część gry bonusowej rozpoczyna mistrzostwa w skokach narciarskich, gdzie zawodnik musi być kontrolowany, zdobywając nagrody za dokładność.

Slot wideo Ski Jump to wysokiej jakości gra dla tych, którzy kochają hazardową rozrywkę i są fanami sportów zimowych. Biorąc pod uwagę ilość wszystkich jej funkcji bonusowych, może ona śmiało konkurować z bestsellerami, dobrze znanymi wszystkim graczom. Slot szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy już wypróbowali symulator Ski Jumps.Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skijumping


Dodano: Czwartek, 03 lutego 2022 r.