Skijumping live pl gra skoki onlineWraz z serwerem NOWE IGRZYSKA pojawiły się świeże materiały pomagające nowym graczom zapoznać się podstawami rozgrywki w Ski Jumps. Gra jest niezwykle rozbudowana i pozwala na wybór wielu ścieżek w drodze po Mistrzostwo Świata.

Rozpoczynasz swoją przygodę ze Ski Jumps i nie wiesz od czego zacząć? Nic nie szkodzi. Mamy dla Ciebie PORADNIK, z którego dowiesz się co należy zrobić, aby efektownie piąć się na szczyt po tytuł Mistrza Świata.

Długo wyczekiwany przez wielu nowych graczy poradnik udzieli Ci cennych wskazówek, w jaki sposób rozpocząć przygodę ze Ski Jumps! Dziękujemy Portal MMO za przygotowanie materiału i zapraszamy do lektury.

SkiJump skoki online manager skijumping


Dzięki zaangażowaniu studia, jednego z naszych fanów powstał poradnik w wersji video, który możecie obejrzeć klikając w grafikę poniżej. Znajdziecie w nim nowości, jakie pojawiły się wraz z uruchomieniem serwera NOWE IGRZYSKA oraz zdobędziecie cenne informacje jak dobrze rozpocząć karierę skoczka. Warto obejrzeć go dokładnie. Dziękujemy za świetny materiał i zapraszamy do subskrypcji kanału twórcy Figa Overmobile na You Tube.

Ski Jumping Online skoki narciarskie trailer


Zachęcamy również do zapoznania się jak wygląda Ski Jumps w wersji mobilnej na smartfony. Zapraszamy do obejrzenia filmików mobile przygotowanych przez jednego z fanów gry:

VIDEO - Nowy serwer gry

VIDEO - Jak dobrze trenować

VIDEO - Nowy sezon w Ski Jumps

VIDEO - Losujemy autografy

VIDEO - Nowości w grze


Koniecznie zapoznaj się z przygotowanym zestawieniem najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. W FAQ znajdziesz wiele cennych informacji.

Fis Ski Jumping live jump


Warto także przeczytać dwie recenzje gry przygotowane przez Paulinę i Piotrka, w których znajdziecie interesujące informacje.

ski jumping 3 2 1 online Super Ski Jump SJmanager PC

 

Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej i zabawnej Videorecenzji przygotowanej przez zaprzyjaźnione studio filmowe Rodgiera.

ski jumps symulator skoków narciarskich ski jumping gra


Na zakończenie odsyłamy do newsa producenta gry - firmy SuperNova Interactive - o planach na najbliższą, jak i dalszą przyszłość projektu.

ŻYCZYMY POWODZENIA!

skoki narciarskie gra menadżer online ski jumping


Dodano: Czwartek, 21 marca 2019 r.