Skijumping live pl gra skoki onlineWraz z serwerem NOWE IGRZYSKA pojawiły się świeże materiały pomagające nowym graczom zapoznać się podstawami rozgrywki w Ski Jumps. Gra jest niezwykle rozbudowana i pozwala na wybór wielu ścieżek w drodze po Mistrzostwo Świata.

Rozpoczynasz swoją przygodę ze Ski Jumps i nie wiesz od czego zacząć? Nic nie szkodzi. Mamy dla Ciebie PORADNIK, z którego dowiesz się co należy zrobić, aby efektownie piąć się na szczyt po tytuł Mistrza Świata.

Długo wyczekiwany przez wielu nowych graczy poradnik udzieli Ci cennych wskazówek, w jaki sposób rozpocząć przygodę ze menedżerem skoków Ski Jumps! Dziękujemy Portal MMO za przygotowanie materiału i zapraszamy do lektury.

SkiJump skoki online manager skijumping


Dzięki zaangażowaniu studia, jednego z naszych fanów powstał poradnik w wersji video, który możecie obejrzeć klikając w grafikę poniżej. Znajdziecie w nim nowości, jakie pojawiły się wraz z uruchomieniem serwera NOWE IGRZYSKA oraz zdobędziecie cenne informacje jak dobrze rozpocząć karierę skoczka. Warto obejrzeć go dokładnie. Dziękujemy za świetny materiał i zapraszamy do subskrypcji kanału twórcy Figa Overmobile na You Tube.

Ski Jumping Online skoki narciarskie trailer

Koniecznie zapoznaj się z przygotowanym zestawieniem najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. W FAQ znajdziesz wiele cennych informacji.

Fis Ski Jumping live jump


Warto także przeczytać dwie recenzje gry przygotowane przez Paulinę i Piotrka, w których znajdziecie interesujące informacje.

ski jumping 3 2 1 online Super Ski Jump SJmanager PC

 

Zachęcamy do obejrzenia oryginalnej i zabawnej Videorecenzji przygotowanej przez zaprzyjaźnione studio filmowe Rodgiera. Niedawno został przeprowadzony wywiad przybliżający Ski Jumps Team, czyli osoby odpowiedzialne za projekt gry.

ski jumps symulator skoków narciarskich ski jumping gra ski jumping gra skoki narciarskie

 

Prezentujemy niesamowitą galerię autorskich ArtWorków w klimacie skoków narciarskich przygotowanych specjalnie dla Ski Jumps! Twórcą prac jest Karol Jaźwiński – ilustrator i koncept artysta profesjonalnie zajmujący się grafiką oraz malarstwem cyfrowym. Wszystkie prace możecie pobrać w wysokiej rozdzielczości, do czego gorąco zachęcamy. ArtWorki idealnie nadają się jako tapety na pulpit monitora, abyście mogli poczuć atmosferę skoków narciarskich przez cały rok! Zapoznaj się także z procesem twórczym i dowiedz się jak powstawały te działa sztuki.
ski jumping online artwork menadżer


Na zakończenie odsyłamy do newsa producenta gry - firmy SuperNova Interactive - o planach na najbliższą, jak i dalszą przyszłość projektu.

ŻYCZYMY POWODZENIA!

skoki narciarskie gra menadżer online ski jumping

SPRAWDŹ TAKŻE NASZĄ DRUGĄ GRĘ W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH - SKI JUMP SIMULATOR - ZOBACZ TRAILER PONIŻEJ:
Dodano: Czwartek, 21 marca 2019 r.