skijumping-gra-manager-skokiPrezentujemy niesamowitą galerię autorskich artworków w klimacie skoków narciarskich przygotowanych specjalnie dla Ski Jumps. Twórcą prac jest Karol Jaźwiński – ilustrator i koncept artysta profesjonalnie zajmujący się grafiką oraz malarstwem cyfrowym z ukierunkowaniem na branżę gamingową. Tym razem ambitny twórca zajął się tematyką ski jumpingu, dzięki czemu możecie podziwiać galerię z fascynującymi artworkami. Wszystkie prace możecie pobrać w wysokiej rozdzielczości, do czego gorąco zachęcamy. Artworki idealnie nadają się jako tapety na pulpit monitora, abyście mogli poczuć atmosferę skoków narciarskich przez cały rok!


Poznaj proces tworzenia Artworków Ski Jumps

Zapraszamy również do zapoznania się z mini-poradnikiem z procesu powstawania autorskich prac, który został opublikowany na Portalu MMO. Artysta zgodził się zdradzić tajniki własnego warsztatu, dzięki czemu każdy z Was może spróbować swoich sił w twórczości i rozpocząc przygodę z cyfrowym malarstwem, do czego gorąco zachęcamy.

SkiJump gra artwork skoki narciarskie


Kilka słów o twórcy - Karol Jaźwiński

Ilustrator, koncept artysta, absolwent Liceum Plastycznego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Wydziału Sztuk Pięknych na kierunku grafika warsztatowa. Jako freelancer od kilku lat zajmuje się grafiką i malarstwem cyfrowym, ukierunkowując się na branżę gamingową.

 

 (Otwórz Artworki w wysokiej rozdzielczości klikając na grafikę)

Manager skoków ski jumps

 

Gry skoki ski jumps manager

 

Manager skoków narciarskich ski jumps

 

Skoki narciarskie ski jumping

 

Ski Jumping online gra

 

Skijumping gra skoki

 

Skoki narciarskie gra pc ski jumps

 

Gry o skokach narciarskich ski jump

 

Ski jump game manager skoków

 

Skoki na żywo online ski jumps

 

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


SPRAWDŹ TAKŻE NASZĄ DRUGĄ GRĘ W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH - SKI JUMP SIMULATOR - ZOBACZ TRAILER PONIŻEJ:
 Sztuczna inteligencja generator obrazów i grafiki projekty


Dodano: Sobota, 28 marca 2020 r.