W ciągu ostatniego roku Ski Jumps przeszła gruntowne zmiany - dzięki doświadczeniu graczy z tych wszystkich lat, gra mogła zostać na tyle dopracowana, czyniąc z niej całkowicie nowy wymiar skoków narciarskich. Szereg ulepszeń sprawił, iż stała się ona jeszcze bardziej rozbudowana, dając wiele możliwości i ścieżek rozwoju. Każdy wybiera własną strategię w drodze na szczyt.

Mówiąc o zmianach, gra otrzymała pakiet nowych opcji. Jednym z nich jest możliwość kolekcjonowania autografów najlepszych światowych skoczków, które następnie możemy wymieniać na rozmaite usprawnienia i bonusy dla naszego skoczka. Co więcej, pojawił się blog, na którym pojawiają się ciekawostki i informacje dla fanów skoków narciarskich.

Z kolei sama gra zyskała dopracowaną mechanikę, wyważony balans i optymalizację, co usprawniło rozgrywkę. Wszystko to za sprawą nowych bardziej wydajnych serwerów. Pozostając w temacie, właśnie wystartował świeży serwer "NOWE IGRZYSKA" oferujący szereg rozszerzeń, przez co wszyscy gracze mogą rozpocząć zabawę od początku na nowych zasadach. Interfejs zyskał zupełnie nowy wygląd, przez co nadał grze jeszcze większego klimatu.

Ski Jumps - trenuj skoczka i zostań Mistrzem Świata

Zmiana zaszła również w działaniu usprawnień sprzętu - teraz można stosować indywidualną strategię rozwoju, a sprzęt ma większy wpływ na skoczka. Dzięki temu zyskujemy większe możliwości rozwoju swojego wyposażenia. To, z czym jeszcze możemy się spotkać w NOWYCH IGRZYSKACH, to silniejsi przeciwnicy w wyzwaniach, aktualizacja parametrów skoczni na świecie, obniżenie kosztów szybkiego treningu i siłowni, zmiana wymagań dla specjalizacji oraz usprawnienia szpiega - więcej wykradanych informacji oraz poprawa jego skuteczności. I oczywiście więcej nagród dla najlepszych graczy!

Jednak na tym nie koniec. Twórcy zapewniają, że wkrótce uruchamiane będą zupełnie nowe zawody. Więc jeśli jeszcze nie poczuliście podmuchu wiatru pod nartami to koniecznie zajrzyjcie do Ski Jumps.

AKTUALNE ZASADY LOGOWANIA DO SERWERÓW:
A) Świeży serwer NOWE IGRZYSKA - od teraz logujemy się do niego i rejestrujemy ze strony głównej. UWAGA: Aby rozpocząć grę na serwerze NOWE IGRZYSKA należy założyć zupełnie nowe konto - dane mogą być analogiczne, jak na starym serwerze WETERANI, ale trzeba pamiętać, że zaczynamy grę od nowa.
B) Dotychczasowy serwer WETERANI - do starego serwera WETERANI logujemy się od teraz tutaj.

Podpowiedź - na górze, nad miejscem logowania znajduję się informacja, na którym serwerze aktualnie jesteście. Możecie przełączać sie pomiędzy serwerami klikając link "zmień". Nowy serwer posiada również specjalny znaczek obok logo, który szybko informuję, gdzie się znajdujecie.

Ski Jumps - trenuj skoczka i zostań Mistrzem Świata


Dodano: Wtorek, 05 marca 2019 r.