SkiJump skoki narciarskie igrzyska turniej konkursGra Ski Jumps to niewątpliwie najlepszy manager skoków narciarskich jaki możecie znaleźć na przeglądarkowym rynku. Mało tego, gra otrzymała szereg ulepszeń sprawiających, iż stała się ona jeszcze bardziej rozbudowana, dając wiele możliwości i ścieżek rozwoju.

W ciągu ostatniego roku Ski Jumps przeszła gruntowne zmiany. Dzięki doświadczeniu graczy z tych wszystkich lat, gra mogła zostać na tyle dopracowana, czyniąc z niej całkowicie nowy wymiar skoków narciarskich. Szereg ulepszeń sprawił, iż stała się ona jeszcze bardziej rozbudowana, dając wiele możliwości i ścieżek rozwoju. Każdy wybiera własną strategię w drodze na szczyt. Mówiąc o zmianach, gra otrzymała pakiet nowych opcji. Jednym z nich jest możliwość kolekcjonowania autografów najlepszych światowych skoczków, które następnie możemy wymieniać  na rozmaite usprawnienia i bonusy dla naszego skoczka. Co więcej, pojawił się blog, na którym pojawiają się ciekawostki i informacje dla fanów skoków narciarskich.

manager online gry sportowe zimowe narciarskie

Z kolei sama gra zyskała dopracowaną mechanikę, wyważony balans i optymalizację, co usprawniło rozgrywkę. Wszystko to za sprawą nowych bardziej wydajnych serwerów. Pozostając w temacie, właśnie wystartował świeży serwer NOWE IGRZYSKA oferujący szereg rozszerzeń, przez co wszyscy gracze mogą rozpocząć zabawę od początku na nowych zasadach.  Interfejs zyskał zupełnie nowy wygląd, przez co nadał grze jeszcze większego klimatu. Zmiana zaszła również w działaniu usprawnień sprzętu - teraz można stosować indywidualną strategię rozwoju, a sprzęt ma większy wpływ na skoczka. Dzięki temu zyskujemy większe możliwości rozwoju swojego wyposażenia.

To, z czym jeszcze możemy się spotkać w NOWYCH IGRZYSKACH, to silniejsi przeciwnicy w wyzwaniach, aktualizacja parametrów skoczni na świecie, obniżenie kosztów szybkiego treningu i siłowni, zmiana wymagań dla specjalizacji oraz usprawnienia szpiega - więcej wykradanych informacji oraz poprawa jego skuteczności. I oczywiście więcej nagród dla najlepszych graczy! Jednak na tym nie koniec. Twórcy zapewniają, że wkrótce uruchamiane będą zupełnie nowe zawody oraz zostanie zaprzęgnięta sztuczna inteligencja w postaci chat GPT po polsku. Tak więc, jeśli jeszcze nie poczuliście podmuchu wiatru pod nartami to koniecznie zajrzyjcie do Ski Jumps.

Ski Jumps - skoki gra menadżer skoków ski jumping


Dodano: Wtorek, 05 marca 2019 r.