Narciarstwo biegowe, zakladyNarciarstwo biegowe to zimowa dyscyplina kochana i popularna w wielu krajach świata. W ostatnim czasie ten sport poszerzył swoje granice na tyle, że niewiele osób jest zaskoczonych udziałem sportowców z Indii czy Korei w reprezentacyjnych turniejach międzynarodowych. Jednocześnie w tej chwili coraz więcej wirtualnych bukmacherów zaczyna akceptować różnego rodzaju zakłady w narciarstwie biegowym. Aby nie wpaść na oszustów i nie stracić pieniędzy, musisz wybrać niezawodną firmę. Korzystając ze specjalnego serwisu, możesz przeglądać nie tylko recenzje innych graczy, ale także szczegółowy raport na temat każdego z klubów online, które akceptują zakłady.

 

Podstawowe zasady wyścigów i rodzaje zakładów

Zanim spróbujesz zaryzykować i postawić zakład, musisz dokładnie przestudiować niuanse tego sportu. Mowa nie tylko o aktualnych zawodnikach, ale także o osobliwościach konkretnego toru, warunkach pogodowych na kontynencie, na którym odbywają się zawody oraz motywacji uczestników. Jeśli kolarz nie jest zmotywowany, najprawdopodobniej nie będzie w stanie pokazać właściwego wyniku i dotrzeć do mety w pierwszej trójce. Ponadto musisz zrozumieć rodzaje zakładów, które obejmują następujące kategorie:

• zwycięstwo jednego uczestnika - wybór dokonywany jest na konkretny etap lub turniej jako całość;

• dostanie się do pierwszej trójki - bukmacherzy przyjmują również zakłady na wejście do pierwszej piątki lub dziesięciu czołowych graczy;

• porównanie narciarzy - z kilku uczestników (zwykle dwóch) ustala się ten, który zdobędzie więcej punktów;

• najlepszy przedstawiciel kraju - musisz wybrać sportowca z określonego kraju, który będzie wyprzedzał swoich rodaków pod każdym względem.

Istnieją również dodatkowe opcje, które zależą od biura przyjmującego zakłady. Najłatwiej to zrobić online - możesz zostać w domu (lub biurze), aby monitorować wynik i brać udział w innych wydarzeniach sportowych. Profesjonalni gracze zalecają korzystanie z danych do analizy osobistej, a także strategii zwiększającej swoje szanse na sukces. Jeśli nie rozumiesz tego sportu i polegasz tylko na danych ze stołu bukmacherskiego, najprawdopodobniej przegrasz.


Jak zrobić poprawną prognozę

Z punktu widzenia analizy narciarstwo jest praktycznie nie do odróżnienia od innych dyscyplin sportowych. Gromadzenie informacji i przegląd wcześniejszych występów sportowca to dwa podstawowe czynniki w przewidywaniu wyniku turnieju. Dzięki temu można lepiej zrozumieć, w których dyscyplinach narciarz jest najsilniejszy, a gdzie jego słabości. Jest kilka ważniejszych punktów, które należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności podczas analizy wyniku wydarzenia:

Poprzednie występy narciarzy na podstawie wcześniejszych kontuzji i indywidualnych umiejętności.
Charakterystyka wiekowa uczestników i ich doświadczenie w zawodach tej skali.
Osobista motywacja całego zespołu lub pojedynczego członka.
Śledź warunki pogodowe - jasne słońce lub silne wiatry mogą wpływać na nawet doświadczonych jeźdźców.

Następnie musisz zebrać jak najwięcej informacji o mistrzostwach, w których planujesz postawić zakład. Ważne jest wszystko - niuanse określania lidera, dodatkowe dyscypliny, a także zasady turnieju. Jednocześnie obstawianie jednego sportowca jest dość ryzykowne, dlatego doświadczeni gracze zalecają wybieranie kilku narciarzy na raz. Dwóch lub trzech wybranych zawodników z większym prawdopodobieństwem znajdzie się w pierwszej trójce lub pierwszej dziesiątce.

Korzystanie ze strategii to połowa sukcesu

Istnieje kilka popularnych strategii zakładów narciarskich, które sprawdziły się w innych dyscyplinach. Na przykład, zgodnie z metodą Grind, po każdym udanym zakładzie należy iść w górę. Ta taktyka jest odpowiednia dla graczy, którzy nie boją się ryzykować dużych sum i nie wykorzystują na to swoich ostatnich pieniędzy. Inną strategią jest klasyczny dogon, który polega na obstawieniu jednego zwycięzcy. W tym przypadku najlepiej nadają się zawody pucharowe.

Profesjonaliści zalecają stosowanie następujących technik, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną:

Wybierz najlepszych sportowców, którzy dają rywalom przewagę na starcie, ale szybko nadrobią stracony czas bliżej mety. Z reguły takie zachowanie jest typowe przy długich przebiegach.
Najlepiej postawić zakład w momencie, gdy kurs jest korzystniejszy, w tym celu należy uważnie śledzić tabelę i to, co dzieje się w turnieju.
Jeśli chodzi o sztafetę, to najlepszy wynik osiąga tak zwany „przeciętny” zawodnik, bez wybitnych umiejętności.
Daj pierwszeństwo uczestnikom, którzy mają zagwarantowane miejsce w pierwszej trójce.
Jeśli chodzi o przewidywanie wyników wydarzeń, narciarstwo jest jednym z najciekawszych sportów. Ta dyscyplina nie jest zbyt popularna wśród obstawiających, ale może przynosić większe zyski niż inne. Aby wygrać, konieczne jest nie tylko zrozumienie zasad narciarstwa biegowego, ale także umiejętność prawidłowego dysponowania dostępnymi informacjami.
Początkującym zaleca się wcześniejsze obserwowanie kilku konkursów i zrobienie kilku prognoz „na papierze”, zanim zaryzykujesz pieniądze.

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


Dodano: Sobota, 27 marca 2021 r.