Skoki narciarskie ski jumping wywiad twórcy gryChcecie wiedzieć kto jest odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie najlepszej gry w tematyce skoków narciarskich? Na Portalu MMO właśnie pojawił się wywiad przybliżający Ski Jumps Team, czyli osoby odpowiedzialne za projekt gry. Macie teraz niepowtarzalną okazję nie tylko poznać bliżej zespół, ale dowiedzieć się o planach na przyszłość oraz zobaczyć nad czym aktualnie pracujemy!


"W dużej tajemnicy mogę wreszcie zdradzić, że szykujemy rewolucję, która wyniesie grę na nowy poziom. Z typowej produkcji przeglądarkowej przejdziemy do wersji w pełni interaktywnej.” Jarek Deliryc (Admin)

"Ski jumps od razu przypadło mi do gustu. Możliwość wytrenowania swojego skoczka w tak ciekawym systemie gry, z fajną społecznością jest naprawdę uzależniające.” Needlow (Moderator Czatu)

"Prace nad Ski Jumps zaczęliśmy jakoś na początku 2013 roku, a w maju ruszyliśmy z pierwszym serwerem. Co mnie skłoniło? Wydaje mi się, że brak w tym czasie gry o tej tematyce.” Paweł (Admin)

"Lubię skoki narciarskie, ale nie przepadam za grami, w których za dużo się dzieję i są przeładowane. Format gry SJ akurat bardzo mi się spodobał." Alicja (Redaktorka)

"Ogólnie przyciągają mnie gry online. Na pewno głównym powodem (dla którego gram) jest rywalizacja z innymi graczami i dążenie do tego, by stać się najlepszym.” Dominik (Pomocnik Admina)

"Zainteresowanie skokami zdecydowanie wpłynęło na to, że Ski Jumps został numerem jeden jeżeli chodzi o gry przeglądarkowe. Gra się rozwija, więc cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć ;)" Karol (Moderator Czatu / FB Master)


ski jumping gra skoki narciarskie


Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do EKSKLUZYWNEGO WYWIADU!

Ski Jumps Team

skoki narciarskie gra manager ski jumping


Dodano: Wtorek, 25 lutego 2020 r.