Świat, też ten bukmacherski, nieustannie posuwa się do przodu i korzysta z dobrodziejstw współczesnych technologii. Tym samym to, co jeszcze kiedyś było niemożliwe, dziś stało się standardem. Tak jest w przypadku zakładów na żywo.

 

W poprzedniej erze zakładów sportowych gracze swoje kupony musieli zamknąć jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego, by następnie na rozstrzygnięcie czekać do końcowego wyniku. Obecnie do dyspozycji typerów jest tak zwany live betting, czyli zakłady na żywo, dzięki którym typować można w dowolnym momencie.

Teraz obstawianie stało się bardziej dynamiczne i znacząco rozszerza wachlarz możliwości. Zwłaszcza, że ta forma typowania zdarzeń sportowych charakteryzuje się tym, iż kursy w trakcie spotkań są stale aktualizowane i często ulegają radykalnym zmianom w stosunku do tych ustalanych przez bukmachera przed meczem.

Legalne zakłady sportowe w naszym kraju idą z duchem czasu i nie boją się wdrażać kolejnych innowacyjnych rozwiązań, dlatego w Polsce wśród najlepszych bukmacherów to rozwiązanie jest powszechnie stosowane. Live betting to dziś „must have”, swoista wisienka na torcie każdego szanującego się bukmachera, na którą baczną uwagę zwracają gracze.


Najlepsi bukmacherzy z zakładami na żywo

Nad Wisłą obecnie prosperuje ponad dwadzieścia legalnych podmiotów oferujących graczom marki bukmacherskie organizująca zakłady sportowe. Lista licencjonowanych „buków” dostępna jest pod wskazanym linkiem: https://hellsbet.com/pl i w zasadzie na tej liście ciężko znaleźć firmę, która live betting nie oferuje.

Dlatego przy wyborze najlepszego zakładu bukmacherskiego w Polsce oferującego zakłady live, trzeba się kierować również innymi kryteriami. Podejmując się oceny warto sprawdzić, czy dany bukmacher oferuje graczom między innymi atrakcyjne kursy, czy dedykowane promocje. Duża ilość zdarzeń dostępna w pakiecie zakładów na żywo oczywiście też będzie miała duże znaczenie. Ponadto zweryfikujmy, czy zakład wzajemny posiada transmisje na żywo, wyniki live i statystyki, jak również zakłady live w aplikacji. Niezwykle przydatna może się też okazać opcja cash-out.

Nie od dziś wiadomo, że typerzy bardzo chętnie decydują się na te firmy bukmacherskie, które proponują nowoczesne aplikacje mobilne umożliwiające jednoczesne oglądanie wydarzeń sportowych, jak i ich obstawianie live. To dodatkowo podkręca wrażenia związane z danym widowiskiem.

Najpopularniejsze dyscypliny sportowe z zakładami live

W Polsce najwięcej zainteresowania budzi piłka nożna i to właśnie ona jest najpopularniejsza, także wśród zakładów na żywo. Typerzy w ofercie każdego licencjonowanego bukmachera z łatwością znajdą najpopularniejsze rozgrywki, w tym Ligę Mistrzów, czy topowe ligi świata.

Całe szczęście, że organizatorzy zakładów wzajemnych nie zapominają o piłce ręcznej, skokach narciarskich, ale też Eurowizji, czy… wyborów politycznych, co znacząco urozmaica czerpanie z tego segmentu rozgrywki. Wybierając „buka” sprawdźmy na przykład liczbę dostępnych dyscyplin sportowych pod kątem live betting.

Zakłady live. Na co zwrócić uwagę?

Podejmując się gry w ramach zakładów na żywo należy przyjrzeć się z bliska kilku istotnym aspektom. Przede wszystkim przy obstawianiu takiego zakładu warto na bieżąco śledzić przebieg wytypowanego spotkania. Można to robić na stadionie, przed telewizorem, jak również za pomocą platformy bukmacherskiej. Pewnych rzeczy nie da się wyłapać śledząc jedynie live tracker, dlatego zachęcamy do bardziej wzmożonej obserwacji.

Kolejna ważna rzecz – zwracajmy uwagę na detale. To między innymi wskaźnik H2H, który może nam o danej konfrontacji sporo powiedzieć. Wypada też pochylić się nad postacią sędziego, która będzie nadawać rytm danego spotkania. Nie bez znaczenia będą też pogoda, terminarz, czy sytuacja grających zespołów w lidze. Przyjrzyjmy się z bliska piłkarzom, bo być może są przemęczeni, grają z kontuzjami, a może przez cały zespół dopiero co przeszła fala zachorowań na grypę. To nie są roboty i każdy detal ma znaczenie. Tym bardziej nie zalecamy sugerowania się wyłącznie suchymi kursami, które bywają nieproporcjonalne do aktualnej sytuacji.

Reasumując, zakłady na żywo dostępne u polskich bukmacherów to stosunkowo nowe rozwiązanie dające typerom znacznie więcej możliwości. Live betting otwiera teraz graczy na inne ciekawe rozwiązania i doznania, po które warto sięgać.

 

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


SPRAWDŹ TAKŻE NASZĄ DRUGĄ GRĘ W KLIMACIE SKOKÓW NARCIARSKICH - SKI JUMP SIMULATOR - ZOBACZ TRAILER PONIŻEJ:


Dodano: Poniedziałek, 17 kwietnia 2023 r.