Panika związana z pandemią COVID-19 już opadła, ale wiele osób nadal stara się częściej przebywać w domu i bez powodu unikać kontaktu z ludźmi. W domu też nie ma zbyt wiele do roboty, więc posiadacze potężnych pecetów i konsol PS i XBOX spędzają czas na graniu w gry wideo. W poniższym wyborze, patrzymy na kilka ciekawych gier, które pomogą rozjaśnić czas spędzony w domu.

 

Ski jumps

Jest to sportowy symulator skoków narciarskich, że tylko najbardziej zagorzali junkies adrenaliny odważy się spróbować. Gra pozwala grać samemu lub konkurować z przyjaciółmi online bezpośrednio w przeglądarce. Ruch zawodnika wpływa na wiele cech, począwszy od prędkości i kierunku wiatru, a skończywszy na wilgotności powietrza. Ogólnie rzecz biorąc, nawet jeśli nie oglądasz tego sportu w telewizji, powinieneś spróbować zagrać w niego samemu.

Far Cry 3

Nie mogliśmy nie wspomnieć o tej "świeżej" grze, która została niedawno wydana. Tym razem główny bohater musi działać w rewolucji w fikcyjnym południowoamerykańskim kraju, przypominającym Kubę wszystkimi parametrami. Twórcy gry pozostali wierni sobie, więc spodoba się ona wszystkim fanom zdobywania posterunków, uwalniania zakładników i zabijania półbossów w drodze do głównego złoczyńcy. Nie zabrakło zawiedzionych użytkowników, którzy czekali na chociaż kilka aktualizacji gameplayowych z nowej części. Mogą oni uspokoić się faktem, że twórcy obiecali całkowicie przerobić grę.

Przeprowadzka

Jeśli naprawdę brakuje Ci ruchu, siedząc w swoim mieszkaniu, możesz pobrać tę grę i wyobrazić sobie, że w końcu gdzieś się przeprowadzisz. Z poziomu na poziom musisz tutaj przenosić meble i ergonomicznie układać je w ciężarówce.

Worms

Stare dobre Wormsy, ukochane przez pokolenia graczy, zawsze przychodzą na ratunek, gdy nie ma w co grać. Kilka godzin zabawy w Wormsach jest gwarantowane, zwłaszcza jeśli zamierzasz grać z przyjaciółmi.

 

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


Dodano: Piątek, 08 października 2021 r.