Ski Jumping trailer gry skoki narciarskieMamy przyjemność ogłosić premierę nowego, oficjalnego trailera gry Ski Jumps. Dzięki nowemu filmowi video poczujecie niesamowity klimat skoków narciarskich i będziecie mogli zachęcić znajomych do gry, do czego serdecznie zapraszamy. Twórcą trailera jest Ievgen Gaponov – profesjonalny producent video interesujący się branżą reklamową, z którym nawiązaliśmy sprawną współpracę.

 

Ievgen Gaponov – info o producencie Trailera

Kontentem audiowizualnym zajmuję się około 4 lat. Jestem samoukiem, wideo i animacja było raczej jako hobby, ale po pewnym czasie, całkowicie poświęciłem się rozwojowi w tym kierunku. Spędzając sporo czasu przy komputerze, nie jest mi obca obecność na planie zdjęciowym i w studio. Zajmuję się jak realizacją i nagrywaniem, tak i postprodukcją. Szczególnie interesuję się branżą reklamową. W swoim rozwoju coraz bardziej kieruję się w stronę motion design i grafiki komputerowej. Moją twórczość można śledzić na stronie: https://www.ievgengaponov.com/


Animowane ArtWorki budują klimat skoków narciarskich

Dodatkowo, w filmie zostały wykorzystane i „ożywione” ArtWorki Karola Jaźwińskiego przygotowane specjalnie dla Ski Jumps, które prezentowaliśmy w zeszłym roku. Oryginalne prace graficzne idealnie nadają się jako tapety na pulpit monitora, abyście mogli poczuć atmosferę skoków narciarskich przez cały rok – zapraszamy do pobrania. W tym materiale prezentujemy zaś proces tworzenia ArtWorków, na bazie których powstał Trailer dla tego niesamowitego menadżera skoków narciarskich.

 

 (Zobacz oficjalny Trailer Ski Jumps klikając na poniższą grafikę)

   Ski Jumps - Oficjalny trailer gry skoki narciarskie online

 

SkiJump gra artwork skoki narciarskie


Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


Dodano: Piątek, 05 marca 2021 r.