Ski Jump game manager online pcWielkimi krokami zbliża się sezon zimowy, a wraz z nim pojawia się wiele nowości w grze. Najważniejszą modyfikacją jest znaczna rozbudowa i usprawnienie działania Specjalizacji. W ostatnim czasie mogliście zauważyć również odświeżony design gry oraz nowy interfejs czata wraz z awatarami. To tylko pierwsza tura niespodzianek związana ze zbliżającym się sezonem zimowym 2019/2020.


Nowe Specjalizacje

Specjalizacje to 9 cech skoczka, które mają duże znaczenie, ponieważ istotnie podnoszą współczynniki - wybicia, lotu i lądowania - decydujące ostateczne o jakości naszego skoku. Im wyższy poziom danej Specjalizacji osiągnie skoczek, tym otrzyma więcej bonusu do jednego z tych współczynników. Od teraz Specjalizacje można rozwijać w nieskończoność, ale każdy poziom ma Wymagania, jakie musi spełnić skoczek. Zwiększono także wpływ Specjalizacji na współczynniki - jakość skoku i noty, dzięki czemu nabrał większego znaczenia. Nie zapomniano także o nowym Rankingu Specjalizacji, dzięki któremu każdy będzie mógł ustalic stopień swojego rozwoju względem innych. Ranking uzależniony został od sumy poziomów wszytskich Specjalizacji.

Wpływ poszczególnych Specjalizacji na współczynniki wygląda następująco:

SIŁA ODEPCHNIĘCIA OD BELKI – podstawowy bonus do współczynnika wybicia | Wymagania: Wybicie
UŁOŻENIE CIAŁA NA NAJEŹDZIE – podstawowy bonus do współczynnika wybicia | Wymagania: Wybicie
RÓWNOWAGA ODBICIA – podstawowy bonus do współczynnika lotu| Wymagania: Balans
UŁOŻENIE NART W KSZTAŁT LITERY "V" – podstawowy bonus do współczynnika lotu | Wymagania: Balans
STYL ODJAZDU – podstawowy bonus do współczynnika lądowania | Wymagania: Lądowanie
CELNOŚĆ WYBICIA – extra bonus do współczynnika wybicia | Wymagania: Suma Umiejętności
RÓWNOWAGA – extra bonus do współczynnika lądowania | Wymagania: Suma Umiejętności
WYKORZYSTANIE WIATRU – extra bonus do współczynnika lotu| Wymagania: Suma Umiejętności
ZACHOWANIE W TRUDNYCH WARUNKACH – extra bonus do współczynnika lądowania| Wymagania: Suma Umiejętności

Pamiętaj jednak, że wysoki poziom Specjalizacji nie gwarantuję automatycznie dobrego skoku, jeśli skoczek jest zmęczony oraz brakuje mu formy.

Trenowanie Specjalizacji polega na wybraniu jednej liczby z danego przedziału liczbowego. Jeśli odgadniesz ją prawidłowo, awansujesz na wyższy poziom. Wraz ze wzrostem poziomu przedział liczbowy się zwiększa, więc jest to coraz trudniejsze. Każda próba trwa 5 minut i kosztuję 10 PE lub 1 PP. Konto Premium ułatwia trening, ponieważ otrzymasz wiadomość na pocztę, czy dana liczba była za duża, czy za mała. Dziennie można wytrenować 3 specjalizacje, z Kontem Premium zaś 5.

Ski Jumps - gra skoki narciarskie online manager

Odświeżony design gry to nie tylko poprawa wyglądu całego interfejsu, ale także dodanie nowych informacji tj. zbliżające się zawody. Poprawiono styl tabelek, dymków z podpowiedziami i komunikatami z gry. Możecie także zobaczyć zupełnie nowy wygląd czata gry z wyświetlanymi awatarami i interaktywnymi linkami. Dla wielbicieli konkursów podniesiono również nagrody przyznawane za Eventy w grze, które są teraz organizowane znacznie częsciej.

Nie zapomniano także o nowych graczach, dla których zupełnie od nowa został przygotowany został Samouczek oraz dział Pomocy. Dodatkowo po rejestracji nowego konta czekają na Was specjalne przywileje i niech to pozostanie niespodzianką – zapraszamy do zakładania nowych kont! Pełną listę ostatnich nowości znajdziecie w naszym changelogu.

Nowa wersja SKI Jumps już niebawem!

Wszystkie ostatnie modyfikacje wraz z nowymi zawodami - Mistrzostwami w Lotach, o których pisaliśmy ostatnim razem, składa się na nową wersję gry! Jej premiera będzie miała miejsce już na początku przyszłego roku! Koniecznie śledzcie nasze newsy, także na FB. Stay tuned!


Zobaczcie też co o nowej wersji Ski Jumps napisał Portal MMO.

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


Dodano: Środa, 02 października 2019 r.