ski jumping skoki narciarskie nowy serwer szybki turniejSki Jumps postanowiło wyjść naprzeciw rosnącej liczbie graczy i Waszym oczekiwaniom, dlatego mamy świetną wiadomość dla wszystkich spragnionych nowych wyzwań. Gra nie zwalnia tempa i właśnie dzisiaj uruchamiamy nowy serwer „Szybki Turniej”, który oferuję niezwykle intensywną rozgrywkę. Co bardzo ważne, nowy serwer ma stanowić interesującą odskocznię od zabawy dla dotychczasowych „Nowych Igrzyskach” i nie ma na celu ich zastąpienia. Nowy serwer to inne podejście do rozgrywki - jednocześnie urozmaici zabawę doświadczonym graczom Ski Jumps i da możliwość równorzędnej rywalizacji tym, którzy swoją przygodę rozpoczęli później.


Intensywna zabawa na odmiennych zasadach

Po wprowadzeniu ostatnich nowości takich jak nowe Specjalizacje zawodników, Mistrzostwa Świata w Lotach, czy modyfikacji oprawy wizualnej, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę i tym samym stworzyć zupełnie nowy serwer, który stawia na intensywną zabawę na nieco odmiennych zasadach od tych dotychczasowych.

Na serwerze Szybki Turniej rozgrywka będzie trwała jeden pełny sezon, w trakcie którego gracze będą ze sobą rywalizować i rozwijać swojego skoczka. Znajdzie się w nim bardziej napięty kalendarz zawodów, obędzie się także bez wewnętrznych klubów i lig. Wszystko celem zmaksymalizowania narciarskiego doświadczenia w czystej formie.

Co ważne, każdy gracz będzie mógł posiadać tylko jedną postać, a całość zostanie po sezonie zresetowana – gra zacznie się od nowa. Bez zmian pozostaną natomiast Konto i Punkty Premium, zebrane autografy, galeria sław, rekordy skoczni itp. To świetne rozwiązanie pozwoli wielu graczom zacząć od tego samego momentu, co zniweluje różnice między graczami z różnym stażem w Ski Jumps. Dzięki temu, osoba dopiero rozpoczynająca swoją przygodę w grze bez problemu będzie mogła podjąć rywalizację z innymi.


Nowy balans gry dostosowany do dynamicznej rozgrywki

Zagłębiając się w szczegóły, możemy wyszczególnić kilka fundamentalnych różnic względem serwera Nowe Igrzyska. Przede wszystkim, wspomniana intensywność. Z racji krótszego czasu trwania, zawody odbywać się będą częściej, a całość rozgrywki zyska dużo dynamiki i intensywności.

Poza tym, gracze będą otrzymywać większe bonusy na start, większe bonusy dziennej energii. Zwiększone zostały również zyski od sponsorów jak i za pracę, przy zmniejszeniu poświęcania nań czasu. Podobny wzrost otrzymały nagrody z loterii czy rankingów. Nie inaczej sprawa wygląda z pozostałymi profitami – dwukrotnie częściej będzie można zdobyć autografy. Uczestnicy zabawy na serwerze Szybki Turniej będą otrzymywać także podwyższone nagrody za tygodniowy Ranking zdobytych umiejętności oraz Ranking Pojedynków.

Cała reszta, jak choćby kupowanie przedmiotów zostały dostosowane do nowego charakteru rozgrywki tak, aby utrzymany został odpowiedni balans. Warto zaznaczyć, że Szybki Turniej jest zalecany dla graczy, którzy zdobyli już doświadczenie na dotychczasowym serwerze Nowe Igrzyska. Wszystkim świeżo upieczonym skoczkom polecamy zaś rozpoczęcie przygody na dotychczasowym serwerze i start w Szybkim Turnieju, gdy nabiorą odpowiednich umiejętności i wiedzy.

Jesteś DOŚWIADCZONYM graczem? Graj na serwerze
SZYBKI TURNIEJ i zmierz się z najlepszymi!

Jesteś NOWYM graczem? Zapraszamy na serwer NOWE IGRZYSKA - czeka na Ciebie darmowe 25 Punktów Premium rejestrując się z tego linku.


Zobacz, co o nowym serwerze SZYBKI TURNIEJ napisał Portal MMO.

Ski Jumps - skoki narciarskie gra menadżer skoków online skijumping


Dodano: Sobota, 15 lutego 2020 r.